Konsultacje online

yellow-diamond-shape

Porozmawiajmy!

Umawianie konsultacji psychologicznej online odbywa się za pomocą zaufanego portalu Sensly.com

Użyj poniższego przycisku by wejść na mój profil i znaleźć odpowiadający Ci termin.

Kim jestem?

Nazywam się Astrid Brojanowska. Jestem psychologiem, psychodietetykiem i nauczycielem akademickim. Na co dzień prowadzę zajęcia ze studentami Psychologii i Pedagogiki. 

Udzielam również profesjonalnego wsparcia i opieki psychologicznej w formie online.

Fundamentami mojej pracy psychologicznej są życzliwość i empatia. Rozmowa ze mną to szukanie rozwiązań oraz zdobywanie wiedzy, która ułatwia radzenie sobie z przyszłymi wyzwaniami życiowymi. Uważam, że każdy zasługuje na psychologa, który wysłucha go z szacunkiem i zrozumieniem.

Więcej o moim doświadczeniu i kwalifikacjach przeczytasz klikając w poniższy link.

W jakich sytuacjach mogę pomóc?

Psycholog Astrid Brojanowska uśmiechająca się znad laptopa

Mam duże doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. 

Jako psycholog i psychodietetyk udzielam pomocy psychologicznej, zapewniając wsparcie i porady w różnorodnych problemach życia codziennego. Doradzam również w trudnościach natury emocjonalnej, jak choćby w radzeniu sobie ze stresem i napięciem. Pomagam poprawić relacje osobiste z najbliższymi. Sesje psychologiczne ze mną prowadzą do poprawy zdrowia psychicznego, lepszego zrozumienia samego siebie i własnych myśli, ułatwiają podniesienie samooceny i rozwój osobisty. 

Często odbywam również konsultacje online z dziećmi i młodzieżą oraz doradzam ich rodzicom jak lepiej radzić sobie w tej wymagającej roli. Tak by korzystnie wyszło z tego dziecko, ale także rodzice.

Pomagam w obszarach takich jak:

porady rodzicielskie

wyrażanie emocji, asertywność

radzenie sobie ze stratą, żałoba

życie intymne, seksualność

problemy w relacjach z bliskimi

stany lękowe

wsparcie emocjonalne

poczucie samotności i odrzucenia

techniki relaksacyjne

radzenie sobie ze stresem

miłość i związki

wypalenie zawodowe

zmiany nawyków żywieniowych

panowanie nad złością

depresja i zaburzenia nastroju

niskie poczucie własnej wartości

higiena snu

niska motywacja i efektywność

Jak przebiega współpraca ze mną?

 1. Umówienie wizyty

  Odwiedź mój profil na portalu Sensly.com, wybierz dogodny termin konsultacji i opłać wizytę. Możesz również umówić się kontaktując się ze mną mailowo bądź przez Facebooka/Instagram.

 2. Rozmowa

  Odbędziemy 50-minutową sesję online przy użyciu wybranej przez Ciebie aplikacji (Skype, WhatsApp, Messenger, Discord, Sensly). Ustalimy jakie są Twoje potrzeby, następnie wysłucham Cię i pomogę znaleźć Ci właściwą drogę. Nie narzucam swojej opinii, nie oceniam, lecz wspieram Cię tak by nasza rozmowa wyłoniła najlepsze rozwiązanie.

 3. Podsumowanie

  Omówimy co dały Ci konsultacje, jak się czujesz i jakie cele zostały osiągnięte. Wspólnie zastanowimy się czy jest jeszcze obszar, nad którym możesz pracować.

 4. Kontynuacja

  Jeśli uznasz, że wciąż masz tematy i emocje do przepracowania lub potrzebujesz dalszego wsparcia, umówimy się na kolejną wspólną sesję online.

Dlaczego sesje online?

Skuteczność

Konsultacje online będą równie wartościowe, co tradycyjne. Dowodzą tego badania prowadzone od ponad dwóch dekad. Co więcej, forma online będzie też cenna dla osób ograniczonych ruchowo lub zmagających się z fobiami społecznymi.

Wygoda

Wygoda konsultacji psychologicznej odbytej we własnym domu. Nie musisz nigdzie wychodzić, a sesję możesz odbyć z każdego miejsca w Polsce lub za granicą wystarczy dostęp do Internetu.

Dyskrecja

Nie spotkasz znajomej w poczekalni. Nikt niepożądany nie zobaczy jak wchodzisz do gabinetu psychologa. Ty decydujesz czy i komu powiesz o naszych konsultacjach. 

Prywatność

Zachowuję poufność naszych rozmów. Psycholog, tak jak lekarz, nie ujawnia osobom trzecim żadnych informacji, o ile nie jest zagrożone czyjeś życie lub zdrowie lub tak stanowi prawo.

Oszczędność

Wizyta online szanuje Twój czas i portfel. Nie płacisz za dojazd do psychologa, nie spędzasz dodatkowego czasu za kierownicą lub w autobusie, nie musisz zapewniać dziecku opieki.

Zarezerwuj termin

Konsultacja online ze mną trwa 50 minut i kosztuje 150 zł.

Umawianie konsultacji psychologicznej online odbywa się za pomocą zaufanego portalu Sensly.com

Użyj poniższego przycisku by wejść na mój profil i znaleźć odpowiadający Ci termin.

Możesz również umówić wizytę mailowo oraz poprzez wiadomość na Facebooku lub Instagramie.

Poniższy przycisk przeniesie Cię do formularza kontaktowego.